انتخابات 92

کتابچه انتخاباتی

آینده امیدوارانه به نام سال حماسه سیاسی و اقتصادی
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 08:05 ب.ظ

 

در سال گذشته که به نام تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاری شده بود، دشمنان قسم خورده مردم ایران که هیچ وقت از دشمنی خود قدمی عقب ننشستند با همه امکانات و ابزار های رسانه ای و همچنین دیپلماتیک خود باز هم برای اعمال فشار بر مردم ایران به صحنه آمد و حتی در برهه هایی از سال گذشته به صراحت توسط جیره خواران خود اعلام کرد که تحریم های اقتصادی بر ایران فقط برای به زانو در آوردن مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی است.

این رفتار های سخیف سردمداران امریکایی و مستکبرین در حالی است که به فرموده رهبری فرزانه انقلاب آنها اصلا مردم ایران را نشناخته اند و ندانسته در میدان مبارزه با مردم حماسه آفرین ایران اسلامی وارد شده اند. چرا که اگر تجربه بیش از سه دهه گذشته را هم که بررسی و کنکاش می کردند، در صورتی که خوی حیوانی تکبر را نیز از خود دور می کردند به نتیجه ای بهتر در مورد مردم ایران می رسیدند.


» ادامه مطلب
خصوصیات رییس جمهور اصلح از نظر رهبری
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 10:17 ب.ظ

خصوصیات مطلوب رییس جمهور آینده

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران و فعالان بخش تولید و جمعی از کارگران نمونه و برتر (1392/02/07)، با اشاره به نیاز کشور برای خلق حماسه و حرکت جهشی بزرگ در عرصه های اقتصادی و سیاسی، موضوع انتخابات را مهم  و عرصه ظهور قدرت ملی دانستند و با توصیه مؤکد به کاندیداهای احتمالی برای ارزیابی صحیح  از توانایی های خود و همچنین جایگاه اجرایی کشور تأکید کردند:

 کشور و ملت بزرگ و مقاوم ایران  به رئیس جمهوری نیاز دارد که در عرصه بین المللی و در مقابل استکبار، نترس و شجاع، و درعرصه داخلی نیز صاحب برنامه، حکمت، تدبیر، معتقد به اقتصاد مقاومتی، دارای تهذیب اخلاقی، به دور از حاشیه سازی و تشویش آفرینی و دارای شعارهای  منطقی و منطبق با واقعیت باشد.


» ادامه مطلب
مسوولیت مردم و مسوولان در سال حماسه سیاسی و اقتصادی
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 04:10 ب.ظ

آنچه را که ما در سال ۹۲ در پیش رو داریم، باز عمدتاً در دو عرصه مهم اقتصاد و سیاست است. در عرصه اقتصاد، به تولید ملی باید توجه شود؛ همچنان که در شعار سال گذشته بود. البته کارهایی هم انجام گرفت؛ منتها ترویج تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، یک مسئله بلند مدت است؛ در یک سال به سرانجام نمی رسد... در زمینه امور سیاسی، کار بزرگ سال ۹۲، انتخابات ریاست جمهوری است؛ که در واقع مقدرات اجرایی و سیاسی و به یک معنا مقدرات عمومی کشور را برای چهار سال آینده برنامه ریزی می کند. ان شاءالله مردم با حضور خودشان در این میدان هم خواهند توانست آینده نیکی را برای کشور و برای خودشان رقم بزنند

 


» ادامه مطلب
شش چالش پیش روی حماسه اقتصادی
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 01:12 ب.ظ

رئیس‌جمهور بعدی ایران کشور را در وضعیتی تحویل می‌‌گیرد که به باور بسیاری از کارشناسان، در وضعیت بسیار نامناسب اقتصادی قرار دارد. نرخ رشد اقتصادی پایین، تورم بالای 30 درصد، نرخ بیکاری بالاتر از 15 درصد، کاهش درآمدهای نفتی به دلیل تحریم و اثرگذاری تحریم‌ها بر وضعیت اقتصادی کشور و... همه و همه بیانگر وخیم‌تر شدن وضعیت اقتصادی ایران است. دولت بعد چالش‌های بسیاری پیش رو خواهد داشت و کار رئیس‌جمهور آینده در مدیریت اقتصاد بسیار سخت خواهد بود.

 


» ادامه مطلب


( تعداد کل صفحات: 9 )

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]