انتخابات 92

کتابچه انتخاباتی

شش چالش پیش روی حماسه اقتصادی
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 01:12 ب.ظ

رئیس‌جمهور بعدی ایران کشور را در وضعیتی تحویل می‌‌گیرد که به باور بسیاری از کارشناسان، در وضعیت بسیار نامناسب اقتصادی قرار دارد. نرخ رشد اقتصادی پایین، تورم بالای 30 درصد، نرخ بیکاری بالاتر از 15 درصد، کاهش درآمدهای نفتی به دلیل تحریم و اثرگذاری تحریم‌ها بر وضعیت اقتصادی کشور و... همه و همه بیانگر وخیم‌تر شدن وضعیت اقتصادی ایران است. دولت بعد چالش‌های بسیاری پیش رو خواهد داشت و کار رئیس‌جمهور آینده در مدیریت اقتصاد بسیار سخت خواهد بود.

 


» ادامه مطلب
انتخاب اصلح
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 02:08 ب.ظ
 

ثامن تم:انتخاب اصلح

حضرت امام خمینی( ره ) :« وصیت من به ملت شریف آن است كه در تمام انتخابات، چه انتخاب رئیس جمهوروچه نمایندگان مجلس شورای اسلامی وچه انتخاب خبرگان برای تعیین شورای رهبری یا رهبر، در صحنه باشند و اشخاصی كه انتخاب می‌كنند روی ضوابطی باشد كه اعتبار می‌شود.»
مقام معظم رهبر ی:«مردم بايد با چشم بازوبا بصيرت وارد بشوند وآدم هايى را كه اطمينان پيدا مى‌كنند، انتخاب كنند.»
یکی از هزاران آثار ارزشمند حاصل ازانقلاب پر شکوه اسلامی ، حضور باشکوه مردم در صحنه می باشد که بصیرت وآگاهی ملت سر افراز ایران اسلامی را به حد اعلای خود رسانده است؛حضور وشرکت امت حزب الله درانتخابات به تعدادسال های پیروزی انقلا ب نشان از عالی ترین رشد دینی وسیاسی می باشد که دنیا دچار بهت و حیرت شده است.
در این رابطه دو مؤلفه وشاخص را باید در نظر داشت تا به تکلیف خود عمل نمود؛

 


» ادامه مطلب
حماسه اقتصادی ، تبدیل علم به فن آوری
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 06:18 ب.ظ

 

 از مهم ترین عرصه های « حماسه اقتصادی »، تبدیل علم به فن آوری و تجاری سازی علم به قصد تولید ثروت و قدرت اقتصادی است.
بر این اساس، این پرسش مطرح می شود که ما در کدام یک از عرصه های فن آوری ها می توانیم وارد شویم و اهتمام بدان کرده و چه چیزی خط قرمز ما برای فن آوری به شمار می آید.
بی گمان مدلی که اسلام و آموزه های قرآنی ارایه می دهد، تبدیل علم به فن آوری های سخت و نرم به دور از هرگونه تهدید نسبت به کلیت آفرینش است. خداوند به انسان هشدار می دهد که در انجام رسالت خلافت الهی و ربوبیت بایستی هوشیار باشد تا در دام ابلیس و شیطان نیفتد، زیرا شیطان سوگند خورده است تا انسان را از مسیر تحولات فن آوری های صحیح و ربوبیت الهی و خلافت بر موجودات هستی از پایگاه زمین باز دارد.(نساء، آیه 119)


 


» ادامه مطلب
چرا امسال با نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شد؟
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 06:46 ب.ظ

دشمنان با استفاده از بنگاه های خبر پراکنی صهیونیستی و استفاده از ابزارهای شیطانی خویش اینگونه ادعا می نمودند که به دنبال انزوای سیاسی و فلج کردن اقتصادی ایران هستیم، دشمنان قسم خورده ملت ایران که چهره آنها دیگر برای عالم واضح و روشن گردیده است جهت رسیدن به خواسته های نامشروع خویش از هیچ اقدام خصمانه و بی شرمانه ای فروگذار ننمودند.

دشمنان در راستای مقابله با ایران اسلامی در دو محور اصلی اقدام می نمودند : 1- ایجاد موانعی از قبیل تهدید - تحریم - ترور و اقدامات خراب کارانه و ایجاد موانع گوناگون دیگر 2- انکار پیشرفت های جمهوری اسلامی و ملتهب نشان دادن اوضاع کشور با استفاده از ابزارهای گوناگون اما دشمنان واقعی و قسم خورده ملت ایران چه کسانی هستند؟

هر جا که سخن از دشمن به میان می آید ذهن مردم به درستی متوجه شیطان اکبر؛ ام الفساد قرن آمریکای جهان خوار می شود. البته کشورهای دیگری نیز هستند


 


» ادامه مطلب
انتخابات مظهر حماسه سیاسی نظام اسلامی
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 11:27 ق.ظ

Aharnews-Election-04

انتخابات 88 ریاست جمهوری که با حضور اقشار مختلف مردم انجام گرفت اتفاقات پس از آن حضور، دشمنان و عناصر فتنه  شیرینی آن تجلی اراده مردم را به کام اقشار مختلف تلخ کردند حال در سالی که انتخابات ریاست جمهوری پس از آن 4 سال انجام می شود از تمام جهات مورد اهمیت است

سال 92 به فرموده رهبر انقلاب سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام نهاده شده است. در  امر مصداق اتم و اکمل این دو حماسه شاید کمی مبهم باشد، که به راستی مصداق حماسه چه خواهد بود
 

» ادامه مطلب


( تعداد کل صفحات: 9 )

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]