انتخابات 92

کتابچه انتخاباتی

از حماسه سوم خرداد تا حماسه ۲۴ خرداد
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 06:59 ب.ظ

در تاريخ نه چندان بلند انقلاب اسلامي ايران روزهاي زيادي را مي‌توان يافت كه اگر چه درازاي آن همچون روزهاي ديگر سال است، اما به دليل حوادث و وقايع آن روز براي هميشه در تاريخ انقلاب ماندگار شده‌اند و روز سوم خرداد يكي از آن روزهاست. تجلي عزم و اراده مردم ايران در حماسه آزادسازي خرمشهر در سوم خردادماه سال ۱۳۶۱ كه به فروپاشي ماشين جنگي استكبار جهاني با عامليت رژيم بعثي انجاميد، سبب شد كه براي هميشه تصور مقابله نظامي عليه مردم ايران به كابوسي در ذهن تاريك‌انديش دشمنان آشكار و پنهان نظام جمهوري اسلامي تبديل شود و مصونيتي ديرپا را براي انقلاب اسلامي ايجاد كند.

 

 


» ادامه مطلب
بیانات رهبری در مورد رخدادهای سال 92
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 06:50 ب.ظ

همانطور که رهبر عزیزمان اعلام کردند سال 91 سال پر فراز و نشیبی برای ملت ایران بود. فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم ها و اشكالات داخلی و برخی كوتاهی ها و سهل انگاری ها برای ملت علی الخصوص برای اقشار ضعیف و كم درآمد بسیار سنگین و طاق فرسا بود. البته این فشارها هیچ گاه باعث نشد كه مردم عزیز ما نسبت به اصل نظام و انقلاب دلسرد و نا امید شوند و همواره در كنار تمامی انتقاداتی كه نسبت به مسئولین دارند؛ نسبت به اصل این نظام و انقلاب وفادار هستند و هر جا لازم باشد با حضور خود در صحنه ها این وفاداری خویش را اعلام می نمایند. كه نمونه بارز این حضورها حضور همه ساله مردم در راهپیمائی 22 بهمن ماه است كه امسال به لطف پروردگار پرشورتر از سالهای پیش برگزار شد. همچنین همانطور كه مقام معظم رهبری-مدظله- نیز اشاره كردند؛ حضور پرشور و باشكوه مردم عزیز خراسان شمالی در سفر مهر ماه معظم له به این استان نیز نمونه بارز دیگری از وفاداری مردم به اصل این نظام و انقلاب است.

 


» ادامه مطلب
نقش معلمان در حماسه سیاسی از نظر مقام معظم رهبری
نوشته شده توسط الهام ا در ساعت 07:47 ب.ظ
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور، آموزش و پرورش را یک دستگاه بسیار مهم و اساسی و زیر ساخت اصلی برای شکل گیری جامعه ای پیشرفته و برخوردار از خصلت های والای انسانی و سبک زندگی اسلامی دانستند و تأکید کردند: ادامه مسیر پرشتاب پیشرفت کشور در ابعاد مختلف نیازمند حرکت جهشی و خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی است و آموزش و پرورش در این عرصه قطعاً نقش آفرین است.

                                 


 


» ادامه مطلب


( تعداد کل صفحات: 9 )

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]